naturfreunde.de

У Ганновері під час візиту Обами відбувся протест

Активісти обурювались угодою щодо Трансатлантичного торговельного та інвестиційного партнерства Євросоюзу та США

Ця угода передбачає зону вільної торгівлі між Сполученими Штатами та країнами ЄС. На думку протестувальників, її запровадження призведе до порушення прав споживачів, зниження якості продуктів, скорочення робочих місць та заробітної платні. Політики ж наполягають, що угода зміцнить економіку і стане вигідною для громадян по обидва боки Атлантики.

"Ми маємо брати участь у цих переговорах. Вони створюють іншу юридичну систему, сидять у секретних кімнатах із представниками бізнесу і щось вирішують за нашими спинами. Боюся, що це знову буде угода, сенс якої не розумітимуть звичайні люди. Скільки б переваг ця домовленість не мала, я думаю, для нас все ж таки буде більше мінусів", - зазначив один із мітингувальників.

Нагадаємо, Німеччина – останній пункт шестиденної закордонної подорожі глави Білого дому. Попереднім пунктом візиту Обами була Велика Британія. Там він закликав громадян не голосувати на референдумі за вихід із ЄС і попередив, що в разі послаблення відносин з Євросоюзом Британія може втратити торговий контракт зі США.

Попередній матеріал
США вперше у боротьбі з "Ісламською державою" застосує Військове кіберкомандування
Наступний матеріал
На Хмельниччині на хабарі піймали заступника начальника райвідділку місцевої поліції
Теги:
Loading...