investmentnews.com

США вперше у боротьбі з "Ісламською державою" застосує Військове кіберкомандування

  Президент США Барак Обама обговорить це питання в контексті загального протистояння ІД під час конференції у Ганновері, запланованої на понеділок

  Американське керівництво прийняло рішення про застосування арсеналу Військового кіберкомандування США проти "Ісламської держави". Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на The New York Times.

  "Сполучені Штати відкрили новий фронт боротьби проти "Ісламської держави", вперше спрямувавши проти неї створене шість років тому Військове кіберкомандування, з метою здійснення комп'ютерних атак, які наразі використовуються поруч з більш традиційною зброєю", - йдеться у повідомленні.

  Мета цієї кампанії передбачає порушення здатності "Ісламської держави" поширювати свої меседжі, залучати нових прихильників, розсилати накази командирів, а також виконувати щоденні функції, наприклад, здійснювати платежі своїм бойовикам.

  Зазначається, що президент США Барак Обама обговорить це питання в контексті загального протистояння ІД під час конференції у Ганновері, запланованої на понеділок.

  Нагадаємо, терористи "Ісламської держави" почали активний наступ в Іраку та Сирії влітку 2014 року. Зараз вони контролюють території з населенням понад 10 мільйонів людей. Раніше повідомлялося, що станом на січень лише в Іраку ІД утримує в рабстві понад 3 тисячі людей.

  Попередній матеріал
  За вечір бойовики випустили 135 мін по позиціях сил АТО у промзоні Авдіївки
  Наступний матеріал
  У Ганновері під час візиту Обами відбувся протест
  Теги:
  Loading...