У Гаазі має розпочатися судовий процес над Младичем

  У Гаазі зараз має розпочатися судовий процес над генералом Ратко Младичем. Колишнього головнокомандувача боснійських сербів - звинувачують у військових злочинах під час війни у Боснії та Герцеговині.

  Зокрема - йдеться про участь у геноциді у Серебрениці у 1995 році. Тоді серби знищили понад сім тисяч беззбройних чоловіків-мусульман. Загалом Младичу закидають участь у понад сотні злочинів за 11-ма пунктами. Звинувачень було майже удвічі більше, але частину з них зняли у грудні через нестабільний стан здоров`я сімедсятирічного генерала. Нагадаємо, Ратко Младич переховувався від слідства протягом 16 років. Затримали його рік тому у невеличкому селі поблизу Бєлграда, де він мешкав під вигаданим ім`ям. Суд над Младичем стане одним з наймасштабніших процесів за 20-річну історії Гаазького трибуналу.

  Нерма Єлачич, речниця міжнародного кримінального трибуналу: "Захист Младича попередив трибунал заздалегідь, що жодних заяв у суді - обвинувачений та його адвокати не робитимуть ані сьогодні, ані завтра".

  Ізудін Алич, мешканець Серебрениці: "Як і усі мешканці нашого міста, я хочу, щоби вирок Младичу винесли якнайшвидше. Сподіваюся, судові слухання не затягнуться і злочинець якнайшвидше отримає заслужене покарання".

  Попередній матеріал
  Новим прем`єр-міністром Франції став Жан-Марк Ейро
  Наступний матеріал
  Олланд здійснив першу закордонну поїздку на посаді президента
  Теги: