У Франції знайшли 300 невідомих картин Пікассо

  Майже триста невідомих картин Пабло Пікассо знайшли у Франції. Полотна належать електрику П`єру Ле Жене, що встановлював сигналізацію у будинках художника. Нащадки митця у версії Жене - сумніваються. Син Пабло Пікассо Клод подав скаргу на пенсіонера. Нині картини конфіскувало управління по боротьбі із незаконною торгівлею культурними цінностями. Триває слідство.

  Сенсація у світі мистецтва. Майже триста полотен, що ймовірно, належать пензлю Пабло Пікассо - виявили у Франції. Шедеври представив сімдесятиоднорічний електрик П`єр Ле Жене. В останні роки життя художника він працював у будинках художника. За це - запевняє чоловік -  і отримував подарунки від самого Пікассо та його дружини.

  П`єр Ле Жене, колишній електрик Пабло Пікассо: "Я працював на месьє Пікассо протягом кількох років і добре виконував свою роботу. Тому він і подарувавв мені полотна. Я був з ним до його останніх днів. Не хочу, щоби хтось сумнівався у цьому".   

  Щоправда, електрику не вірять ані поліція, ані син майстра - Клод Пікассо. Нащадки генія вважають - Жене міг просто знайти роботи на одній із вілл художника - та привласнити їх. Нині триває слідство.  

  Жан-Жак Нур, адвокат Клода Пікассо: "Ви можете собі уявити, що він міг отримати 271-у картину у подарунок? Жене не був близьким з Пікассо. Про нього ніхто ніколи не чув у колі друзів художника. Звичайно, це абсурд. Пікассо ніколи не дарував таку кількість своїх робіт одній людині".   

  За словами експертів, колекція є справжнім відкриттям для сучасного мистецтва. Акварелі, гуаші та колажі, написані у період з 1900-го по 1932й оцінюють, щонайменше, у 60 мільйонів євро. Нагадаю, влітку, на спільному аукціоні Крісті та Сотбіс картину Пабло Пікассо "Любитель абсенту" продали за рекордну сумму - майже 52 мільйони доларів США.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Греція потерпає від повеней
  Наступний матеріал
  Заповіднику Хортиця передали козацький скарб [сюжет, відео]
  Теги: