У Франції вшановують пам`ять жертв стрілянини у єврейській школі

  Пам`ять жертв стрілянини у єврейській школі вшановують у Франції. В усіх навчальних закладах країни загиблих пом`януть хвилиною мовчання. Напередодні у Тулузі від куль зловмисника загинули троє дітей і один дорослий. Нападникові вдалося втекти.

  До школи, де сталася трагедія, люди усю ніч несли свічки та квіти. Тисячі парижан пройшли вулицями столиці поминальним маршем. У багатьох містах відбулися жалобні церковні служби. Після трагічного інциденту у країні ввели антитерористичну операцію найвищого рівня. Вона діятиме, поки нападника не знайдуть і не знешкодять. До пошуків убивці залучили 14 підрозділів спецпризначенців. Розслідуванням займаються понад 120 слідчих. За їхніми даними, напад на школу вчинив той самий чоловік, який минулого тижня застрелив трьох військових. Його мотиви натепер невідомі.

  Ніколя Саркозі, президент Франції: "Те, що вчинив нападник у Тулузі - жахливо і огидно. Його дії не залишаться безкарними. Ми зробимо абсолютно усе можливе, щоби знайти і знешкодити зловмисника. Мотиви злочину - натепер невідомі. Те, що вбивця напав на єврейську школу, може вказувати на антисемітську складову його дій. Втім, військові, які загинули від рук цього ж чоловіка раніше, були мусульманами. Тож, можливо, він діяв із расистських міркувань".

  Попередній матеріал
  Потужний шторм над австралійським містом Таунсвіль - 9 поранених
  Наступний матеріал
  У бандитській засідці на півдні Мексики загинуло 20 полісменів
  Теги: