Потужний шторм над австралійським містом Таунсвіль - 9 поранених

  Потужний шторм пронісся над австралійським Таунсвілем, у штаті Квінсленд. Тамтешні ЗМІ назвали його "міні-торнадо". Загиблих немає, поранень зазнали дев`ятеро людей.

  Стихія вирувала усього десять хвилин. Швидкість вітру сягала 110 кілометрів за годину. Його пориви поламали дерева, позривали дахи з будівель, обірвали лінії електропередач. Без світла лишилися тисячі людей. Негода пошкодила щонайманше сорок житлових будинків. Місцеві мешканці кажуть: цей удар стихії завдав містові значно більше збитків, аніж циклон п`ятої категорії, який пронісся над містом торік.

  Жителі Таунсвіля: "Це було справжнє стихійне лихо, попри те, що тривало воно усього кілька хвилин. Наш будинок ледве вцілів під натиском вітру. Ми перечекали негоду у найбезпечнішому місці".

  Жителі Таунсвіля: "Я виглянув у вікно, і помітив, що освітлення якось дивно змінилося. А наступної миті навколо почався справжній хаос. Гуркіт, шум, усе навколо почало просто розвалюватися. Я вибіг надвір і побачив, що електрика на усій вулиці відключилася, навколо у паніці бігають люди. У будинках кількох моїх сусідів вітром позривало дахи".

  Попередній матеріал
  У Норвегії внаслідок сходження лавини загинули п’ятеро туристів
  Наступний матеріал
  У Франції вшановують пам`ять жертв стрілянини у єврейській школі
  Теги: