5.ua

У Франкфурті готують масштабне автошоу

   

  Автівки з електричними та гібридними двигунами стануть окрасою франкфуртського шоу. Компанія "Ауді" презентує нову модель гібрида "A3 e-tron". Він може живитися і від струму, й від пального. Хоча машини такого типу складають лише дві десятих відсотка від ринку, корпорації продовжують вкладати в їхнє вдосконалення значні зусилля.

  Руперт Стедлер, голова правління концерну «Audi»: «Електромобілі й гібриди потребують багато часу, величезний обсяг інвестицій, високої кваліфікації інженерів, активності маркетологів та політичної підтримки. Але ми розуміємо важливість таких автівок й постійно розробляємо нові моделі».

  Виробники, які представили свої новинки у Франкфурті, заявляють, що орієнтуються на американський та азійський ринки. В Європі продаж машин упав до рівня тисяча дев’ятсот дев’яносто п’ятого року. В Старому світі минулого року розійшлися дванадцять мільйонів автівок, що на чотири мільйони менше, ніж у докризовий період. Й експерти значного пожвавлення найближчим часом не передбачають.

  Фердинанд Дуденхоффер, експерт автомобільної галузі: «В автомобільній індустрії ми маємо наче два світи. В Європі – справжня катастрофа. В решті світу – справи йдуть більш-менш нормально. Якихось змін не передбачаю аж до дві тисячі двадцятого року, коли почнуть з’являтися автівки з повністю комп’ютеризованим управлінням. У популярність електромобілів не вірю. Їх зараз купують дуже мало. На певний успіх можуть розраховувати тільки гібриди».

  Обіцяють учасники автосалону й кілька сюрпризів. Компанії “Фольксваген” і “Сеат” свої головні новинки не виставили навіть на прес-показ. Завісу таємниці піднімуть лише чотирнадцятого вересня, коли відбудеться офіційне відкриття заходу.

  Олександр Войтко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Доки футбол не розлучить нас. Британець та українка одружились завдяки футболу [відео]
  Наступний матеріал
  Френсіс Фукуяма - ексклюзивне інтерв'ю "5 каналу" [відео]
  Теги:
  Loading...