5.ua

Доки футбол не розлучить нас. Британець та українка одружились завдяки футболу [відео]

  Ще рік тому, під час Єврочемпіонату, 32-річний Ентоні з Брайтона і гадки не мав, чим закінчиться його поїздка до України. Знайти половинку йому допоміг футбол. Трейлер, на якому фан із друзями прибув до України, не витримав суворих доріг. Тож, чоловіків занесло до караоке-бару Дніпропетровська.

  Ентоні Седдон, чоловік: «У караоке Анна запросила мене танцювати, я усміхався – власне, робив усе що міг, щоби їй сподобатися. А взагалі – страшенно хвилювався, адже Аня дуже вродлива. Ми обмінялися телефонами, але зустрітися не вийшло».

  А от про футбол англієць з українкою листувалися. Зблизила закоханих скандальна поразка національної збірної у грі Україна-Англія – коли суддя не зарахував гол Марко Девіча.

  Анна Гірєва, дружина: «Мы там очень долго спорили активно, что вот, надо было засчитать. Он, кстати, со мной согласился в конце. Я ему написала – «простоты не вернешься», его это наверно зацепило».

  У паспорті Ентоні за цей рік українських штампів – десятки. У документі Анни тепер написано – вона дружина Ентоні Седдона. Без футболу у святковий день для подружжя не минулося.

  Анна Гірєва, дружина: «Я, когда произносила свою клятву, я ему пообещала, что буду обязательно отпускать, даже если каждую субботу – буду отпускать, потому что благодаря футболу я познакомилась и я теперь ему должна».

  Після весілля англійські та українські запрошені відрепетирували гру Англія-Україна. Рахунок – 6:5 на користь гостей.

  Сол Мамфорд, друг нареченого: «Все йшло до того, що ми програємо, адже після весілля були такі, хто почував себе не просто. Але я – сконцентрований завжди. І ми все добре завершили».

  Едуард Мякотер, друг нареченої: «Наш менталитет – хлебосольный, дружеский. Мы остановились и начали поддаваться, грубо говоря. Все-таки товарищи».

  Захопилася футболом і матір нареченої. Тепер ця гра – каже подружжя – стане невід’ємною частиною їхнього інтер’єру та поєднала, принаймні, кількох українських та англійських вболівальників.

  Анна Гірєва, дружина: «Хотим купить, «Украина-Англия» чтобы был шарфик. Потому что раньше, говорит Энтони, никогда не интересовался шарфиками, где обе команды, а теперь будем болеть и за то, и за другое».

  Ксенія Дворнікова, Марія Вяткіна, Денис Ковалев, 5 канал.

   

  Попередній матеріал
  МЗС спростовує участь українців у війні в Сирії
  Наступний матеріал
  У Франкфурті готують масштабне автошоу
  Теги: