У Філіппінах спалахнув конфлікт між президентом та місцевим християнським духовенством

Священики засудили радикальні та агресивні заяви новобраного глави держави щодо боротьби зі злочинністю

Президент Родріго Дутерте заявив, що всіх злочинців та особливо наркоторговців слід вбивати на місці.

"Всі, хто виробляє та торгує наркотиками – починайте боятися та думати про власне життя. Тому що я вб'ю вас всіх. І я не знатиму жалю, і мене ніхто не зупинить. Або ви мене, або я вас", – зазначив президент Філіппін.

Під час передвиборчої кампанії президент заявляв, що в разі перемоги покладе край злочинності у країні за півроку. Він зазначав, що цього можна досягнути лише цілеспрямованими силовими акціями. Дутерте відомий своїми радикальними поглядами на боротьбу з мафією. У своєму рідному місті, яке він очолював 22 роки поспіль, його прозвали "Каратель". Католицьке духовенство не схвалює поглядів нового президента.

"Я мушу визнати об'єктивну реальність – 15 млн людей проголосували за цю людину. Але я не схвалюю того, що він робить. Я боюся, щоб наш народ не втратив розум у радикальному запалі. Ми маємо розділяти добро та зло", – наголосив католицький священик Амадо Пікардаль.

Нагадаємо, Родріго Дутерте, заявив, що він накаже силам безпеки розстрілювати на місці підозрюваних у скоєнні злочинів, якщо вони чинитимуть опір при затриманні.

Попередній матеріал
У EgyptAir неофіційно підтверджують катастрофу зниклого літака - ЗМІ
Наступний матеріал
На аукціоні в Женеві за рекордну суму продали блакитний діамант фізика Оппенгеймера

Новий президент Філіппін хоче повернути смертну кару

Філіппінські ісламісти стратили громадянина Канади

На Філіппінах бойовики погрожують вбити заручників, якщо їм не заплатять