На Філіппінах бойовики погрожують вбити заручників, якщо їм не заплатять

Щонайменше шістьох людей, громадян Канади, Індонезії та Філіппін, джихадисти тривалий час утримують у заручниках

На Філіппінах бойовики терористичного угруповання "Абу Сайяф" пригрозили вбити всіх заручників, якщо їм найближчим часом не виплатять за них гроші. Про це вони повідомили у відеозверненні.

Щонайменше шестеро людей, громадян Канади, Індонезії та Філіппін, уже тривалий час утримуються в заручниках джихадистів на Філіппінах. Їх викрали з курортних міст минулого місяця. Тепер бойовики вимагають по $2 млн за кожного. У відеозверненні заручники звернулися до своїх урядів по допомогу.

"Мене звуть Хартан. Нас утримують на острові Сулу. Я звертаюся до уряду Канади та Філіппін, до моїх друзів і знайомих та просто небайдужих, будь ласка, врятуйте нас", – зазначив у зверненні заручник Хартан Секкінстад.

"Моє ім'я Роберт Холл. Прошу вас, перестаньте по нас стріляти, інакше вони нас уб'ють. Канадський уряд не робить нічого для нашого порятунку. Мені сказали передати вам, щоб ви заплатили", – додав інший.

Днями уряд Індонезії відмовився виплачувати викуп за своїх громадян. Вони зазначили, що кинули всі ресурси для їх визволення, однак задовольняти всі вимоги терористів не мають наміру. У відповідь на погрози ісламістів філіппінська армія анонсувала проведення операції зі звільнення заручників у південних регіонах країни.

"Я прошу вас не переоцінювати серйозність заяв, зроблених у цьому пропагандистському відео. Ми високо цінуємо життя людей, але задовольнивши їхні вимоги, це лише посилить їх діяльність у регіоні. Ми і далі здійснюватимемо заходи, щоб знайти та визволити заручників", – заявив речник Міноборони Філіппін Рестітуто Паділья.

Нагадаємо, наприкінці квітня філіппінські ісламісти стратили громадянина Канади, викраденого торік у вересні. Відтоді ісламісти намагаються отримати викуп.

Попередній матеріал
Росія назвала умови передачі Савченко в Україну
Наступний матеріал
Президент запустив електронні закупівлі на Донеччині

Філіппінські ісламісти стратили громадянина Канади

Українських медиків визволили з полону бойовиків "Ісламської держави"

У Нігерії з полону "Боко Харам" звільнили понад 800 людей