У Чехії протестують пенсіонери

  Протест пенсіонерів у Чехії. Літні люди з усієї країни з`їхалися до Праги, щоби виступити проти низьких соцвиплат та бюджетних скорочень. Участь у акції взяли близько двох тисяч представників старшого покоління.

  Вони обурені недостатнім зростанням пенсій у період інфляції, зниженням рівня життя і погіршенням соціального захисту. Протестувальники зібралися у центрі міста. Вони несли транспаранти на кшталт "молоді також колись стануть пенсіонерами" і "зупиніть уряд". Пенсіонери написали петицію з вимогою про відставку чинної влади. Демонстрацію організувала так звана Рада літніх людей - громадська організація, що захищає права пенсіонерів.

  Зденек Пернес, член Ради літніх людей: "Через політику чинної влади пенсіонери мусять виходити на вулиці, щоби захищати свої права. Сотні тисяч літніх людей у Чехії опинилися у жахливій ситуації, на межі зубожіння, і єдине, що ми можемо зробити це організувати масові виступи".

  Анна Ваврова, пенсіонерка: "Моя пенсія сьогодні нижча за середню. Я пропрацювала вчителькою сорок років, а у результаті отримую стільки ж, як і пенсіонерки-прибиральниці. Вважаю, що це несправедливо".

  Попередній матеріал
  Масову акцію протесту влаштували грецькі пожежники
  Наступний матеріал
  Ультиматум владі Сирії висунули тамтешні повстанці
  Теги: