Масову акцію протесту влаштували грецькі пожежники

  Масову акцію протесту влаштували грецькі пожежники. Щоби взяти у ній участь до Афін з`їхалися люди з усієї країни. Вони обурені тим, що їхні контракти не поновили перед початком літнього сезону.

  На цей період влада обіцяла найняти близько двох тисяч контрактних вогнеборців. Втім досі цього не зробила. На додачу частина пожежників дотепер не отримала гроші за минулий рік. А ті, кому таки заплатили за сезонну роботу обурені зниженням зарплат і підвищенням податків. Протестувальники пройшли маршем вулицями міста і вручили можновладцям петицію з своїми вимогами. Потому влаштували мітинг перед міністерствами праці та фінансів. Якщо влада не дослухається до їхніх вимог вогнеборці погрожують новими протестами.

  Анастасіос Самарас, президент профспілки пожежників: "Греція відмовляється від послуг двох тисяч досвідчених вогнеборців - і це перад початком сезону лісових пожеж!"

  Ніколаос Крінос, пожежник: "Мені не платили гроші з липня минулого року,а на цей рік - досі не поновили мій сезонний контракт. Це значить, що у мене не буде достатньо робочих годин навіть щоби отримати допомогу з безробіття. Тож цьогоріч я залишуся ні з чим. Не розумію, чому влада нас не наймає? Гроші у державі є, але куди вони йдуть?"

  Попередній матеріал
  Другу чорну скриньку знайшли індонезійські рятувальники на місці аварії російського літака
  Наступний матеріал
  У Чехії протестують пенсіонери
  Теги: