У Буенос-Айресі завершився чемпіонат світу з танго

  Чемпіонами світу зі "сценічного" танго, який пройшов у Буенос-Айресі, стала аргентинська пара. В нагороду танцівники отримали сім з половиною тисяч доларів, два виступи перед Ейфелевою вежею в Парижі та двомісячне турне Японією.
  22-річний Макс ван де Вурд та на рік молодша Соландже Акоста обійшли майже два десятки інших пар, які брали участь у змаганні. Крім господарів чемпіонату, вони представляли Уругвай, Колумбію, Венесуелу, Парагвай, Японію та Грецію. В понеділок чемпіонами з більш традиційного "салонного" танго стали колумбійські танцівники. У всіх категоріях на дев`ятому щорічному змаганні взяли участь близько 400 пар з багатьох країн світу.

  Макс ван де Вурд, чемпіон світу зі сценічного танго: "Ми танцюємо разом усього рік. Тож перемога стала для нас сюрпризом. Нашим завданням було просто досягти фінальної стадії. Досі не можу повірити в такий успіх".

  Соландже Акоста, чемпіонка світу зі сценічного танго: "Зараз у мене змішані почуття - я дуже щаслива й трішки знервована. Це правда, що ми не очікували виграти, але радість у подібних випадках стає лише більшою".

  Попередній матеріал
  Сайт "Вікілікс" заблокований через хакерську атаку
  Наступний матеріал
  ООН не надсилатиме миротворчих сил до Лівії
  Теги: