У Британії шукають акторів для наступних «Зоряних воєн»

  Кілька сотень людей зібралися у британському Брістолі. Усі – сподіваються стати зірками наступного епізоду «Зоряних воєн».

  Кастинг на фільм відкритий – тобто, спробувати себе може будь-хто. Його проводять одночасно в кількох містах Великої Британії та Ірландії. Саме так у 1976-му знайшли першого актора на роль Люка Скайвокера. Нині найбільший ажіотаж – у Брістолі. Адже тут десятки років тому знайшли Дарта Вейдера для перших трьох епізодів – Девіда Проуза. Теперішній кастинг – на дві головні ролі, умовно названі «Том» і «Рейчел» – хоча всі здогадуються, про кого йдеться. «Рейчел» має бути років 17, це сильна, розумна дівчина, яка виросла на вулиці. Том трохи старший, розумний та кмітливий. Обов’язкові вимоги до претендентів – привабливість та атлетичне тіло.

  Лоренс, учасник кастингу: «Думаю, з мене вийде класний наступний Люк Скайвокер. По-перше, я обожнюю всі фільми франшизи, по-друге, це роль, про яку я завжди мріяв, мені легко уявити себе цим героєм. Неможливо вирости з дитячого прагнення стати джедаєм».

  Мелісса, учасниця кастингу: «Я шалено хочу зіграти «Рейчел», вона дуже підходить мені за характером. До того, я фанатка «Зоряних воєн», зіграти в цьому фільмі – це ж неймовірно!»

  Попередній матеріал
  У Боснії відзначають роковини руйнування пам’ятки архітектури - османського мосту
  Наступний матеріал
  Філіппіни оговтуються після супертайфуну
  Теги:
  Loading...