У Бразилії протестували проти зростання рівня злочинності

  Проти розгулу злочинності і бездіяльності поліції виступили мешканці бразильської столиці. В акції взяли участь близько сотні людей.
  Вони звинувачували правоохоронців столиці у пасивності і небажанні розслідувати злочини. Активісти твердять: останніми роками через дії організованих злочинних угрупувань у країні загинули понад 30 тисяч людей, серед них і діти. Більшість із цих злочинів досі не розкриті, винуватців - не покарано. Мітингувальники перетворили один з пляжів Ріо на символічний "Сад смерті". У пісок посадили три тисячі червоних троянд - по одній за кожні десять людей, що стали жертвами злочинців.

  Антоніо Карлос Коста, організатор протесту: "У нашій країні коїться дуже багато злочинів, людей вбивають і викрадають, а правоохоронці нічого не роблять для поліпшення ситуації. Більше 90-та відсотків убивств залишаються нерозслідуваними, ті, хто їх вчинив - на свободі. Влада має примусити поліцію працювати".

  Таня Марсія Ам`єро, мати загиблого: "Місцеву владу не турбує наша безпека. Їм цікаво виступати перед пресою, говорити про Олімпійські ігри, які відбудуться у Ріо в 2016 році. А коли йдеться про захист громадян - поліція мовчить. Більшість правоохоронців - самі пов`язані з організованою злочинністю".

  Попередній матеріал
  В Італії відродили давній сорт винограду
  Наступний матеріал
  Українка здобула срібло на конкурсі "Нова хвиля-2011"
  Теги: