У Болгарії у відставку пішли міністр фінансів та віце-прем`єр

  У відставку пішли - міністр фінансів та віце-прем`єр Болгарії Симеон Дянков. Причина - масові протести населення проти підвищення цін на електроенергію.

  За даними місцевих ЗМІ, новим віце-прем`єром стане чинний міністр регіонального розвитку, а посаду міністра фінансів очолить чільник відомства з управління коштами ЄС. Нагадаємо, у неділю - близько 100 тисяч людей вийшли на вулиці понад трьох десятків болгарських міст. Вони виступали проти різкого підвищеня цін на електроенергію і вимагали повернути галузь енергопостачання під контроль держави. Протестувальники скаржилися: рахунок за електрику за січень - у порівнянні з попереднім місяцем, збільшився майже удвічі.

  Гаралан Александров, політичний аналітик: "Найважливіший результат протестів - це те, що громадяни більше не бояться виступати проти державних інституцій. Люди усвідомили власні можливості. Влада задовільнила вимоги однієї групи протестувальників, отже - готова дослухатися і до інших невдоволених. Прем`єр готовий жертвувати своїми міністрами задля збереження власної посади. Усе це може призвести до колапсу чинного уряду".

  Попередній матеріал
  Фестиваль "Міфо-генез 2013" влаштували на Вінничині [відео]
  Наступний матеріал
  Мещканці Венесуели влаштували вуличні гуляння на честь повернення Чавеса
  Теги:
  Loading...