Фестиваль "Міфо-генез 2013" влаштували на Вінничині [відео]

  Фестиваль "Міфо-генез 2013" влаштували на Вінничині. Більше півсотні митців з України та Польщі створили свої полотна на скіфському городищі біля Немирова. Малювали просто неба на засніжених полях. А ще - створювали різноманітні вироби з природніх матеріалів. Усі роботи - міфічної тематики.

  Томаш Шенкевич на фестиваль приїхав із друзями. Створили інсталяцію з льоду. Спочатку у повітряні кульки набрали воду, підфарбувавши її. Коли рідина замерзла - крижані кулі повісили на дерево. Митці переконані: саме так виглядають краплі дощу.

  Томаш Шинкевич, художник з Польщі: "Ми намагалися створити такий образ, який закарбується в кожного у пам`яті про цей фестиваль".

  Різноманітні вироби з природніх матеріалів та малюнки на снігу створювали протягом трьох днів. Для виготовлення міфічних елементів митці застосовували звичайні лопати, серпи, сапки, мотузки та навіть трактор.

  Олександр Нікітюк, організатор фестивалю "Міфогенез 2013": "Фестиваль має власну концепцію – то є концепція міфогенезу, продукція міфу. І художники, вони нібито проектували своє власне бачення цієї теми на територію давнього скіфського городища".

  Фестиваль "Міфогенез 2013" - закритого типу. Відвідувачів туди не пускають. Творіння митців їм показують вже сфотографованими.

  Відвідувач фестивалю: "Подобається, тому що це просто не звично, це красиво, по – друге, і це трошки не звично, тому що воно в іншому напрямку заствляє думати людину".

  Відвідувач фестивалю: "Це добре, що є така змога подивитись, що люди роблять, що вони за допомогою природніх таких матеріалів такі експозиції роблять. Цікаво".

  Після виставки світлин у Вінниці, митці повезуть їх до Києва, Запоріжжя, Сум, Львова, а згодом - і до Польщі.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінниця, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У Франції відбулося свято для фанатів Зоряних війн
  Наступний матеріал
  У Болгарії у відставку пішли міністр фінансів та віце-прем`єр
  Теги:
  Loading...