5.ua

У Білорусі твердять, що найстаріша у світі ялинка росте саме у них

  Де тільки не живуть новорічні чарівники. Санта-Клаус має резиденцію і на Алясці, і у Лапландії. Святий Миколай – гостює і в Україні, і на своїй батьківщині – в Туреччині. Діду Морозу росіяни звели терем в Великому Устюзі. А білоруси – посеред заповідника Біловезька пуща. Там він живе і працює уже 10 років.

  Дід Мороз з Білорусі: «Іншої такої ялинки немає... Вона – натуральна».

  У парку стверджують, що їхня ялинка не лише висока – 43 метри – але й найстаріша в Європі. Цьогоріч у неї ювілей – рівно 150 років! В гості на день народження запросили казкових героїв і навіть Діда Мороза з Росії.

  Дід Мороз з Росії: «Не знаю, чи найвища, але тут... Дуже весело...»

  На святкуванні ювілею – десятки родин. Дехто з них до маєтку Діда Мороза приїхав на кілька днів. Для гостей тут облаштовані кілька готелів. Привезли з собою карнавальні костюми та подарунки для ялинки-іменинниці. За найкращі – роздавали призи.

  Перед Новим Роком гостей у маєтку стільки, що в Діда Мороза – навіть не вистачає часу на фотографії. Знімається – лише з групами. А гостей, тим часом, розважає його велика родина. Білоруси – на додачу до онучки Снігуроньки – вигадали Дідові дружину Зиму та трьох доньок – Хурделицю, Заметіль та Холод.

  Ксенія Новікова, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Автопробіг на підтримку ЄС досяг кордону з Росією
  Наступний матеріал
  Вінницька система цивільного захисту занепадає
  Теги:
  Loading...