У берлінському зоопарку відкрили пам`ятник ведмедику Кнуту

  Пам`ятник німецькому білому ведмежаті Кнуту відкрили у берлінському зоопарку. Автором скульптури є український митець. Монумент під назвою "Кнут-мрійник" коштує п’ятнадцять тисяч євро.

  Ведмедик відомий тим, що від нього відмовилася матір і його годував працівник зоопарку. Утім, торік за нез’ясованих обставин ведмежа загинуло. Конкурс на виконання пам’ятника серед сорока кандидатів виграв український скульптор Йозеф Табачник. Він народився та виріс у Житомирі, утім останні п’ятнадцять років живе в Німеччині. Найвідомішою роботою українського майстра є пам’ятник Адольфу Даслеру, засновнику компанії "Адідас".

  Ютта Гайсер, відвідувачка: "Майстер виконав чудову роботу. Хочу особисто потиснути йому руку. Водночас я дуже сумую за ведмедиком. Це дуже важко втрачати того, кого любив".

  Бернард Блажкевик, керівник зоопарку: "Гадаю, Кнут сподобається дітям, які зможуть біля нього гратися. У нас уже є скульптури інших тварин і вони користуються неабиякою популярністю серед дітлахів. То Кнут не буде винятком".

  Попередній матеріал
  У Франції тестують систему оплати покупок за відбитком пальця [відео]
  Наступний матеріал
  У КМДА презентували інвестпроект розвитку Троєщини
  Теги: