У Берлині відкривається філіал Музею воскових фігур мадам Тюссо

  Адольф Гітлер повернувся до Німеччини, але - у вигляді воскової статуї. У німецькій столиці відкривається філіал всесвітно відомого Музею воскових фігур мадам Тюссо.
  Поява воскового фюрера викликала бурхливу критику в Німеччині. І хоча на виставці чимало інших знаменитостей - Джон Кеннеді, Бред Пітт та Анджеліна Джолі - уся увага перших відвідувачів прикута до Адольфа Гітлера. За день до офіційного відкриття музей відчинив свої двері для журналістів. Воскова фігура Гітлера - єдина, із якою заборонено  фотографуватися. Знімати на відео дозволили лише журналістам. Представники музею вважають - незважаючи ні на що, роль Гітлера в історії ігнорувати не можна. Щоб виготовити його статую, знадобилися чотири місяці кропіткої роботи двадцяти п`яти спеціалістів.

  Наталі Руос, Речниця музею: "У Берліні особливий акцент ми зробили на історію та культуру. Поспілкувавшись з німцями, ми зрозуміли, наскільки для них це важливо. Наш філіал відрізняється від представництв у Голівуді чи Лос-Анджелесі, там історії присвячено значно менше уваги".
  Попередній матеріал
  Перший за майже 60 років рейсовий літак прилетів з Китаю до Тайваню
  Наступний матеріал
  Вибух у Пакистані - 1 дитина загинула
  Теги:
  Loading...