Перший за майже 60 років рейсовий літак прилетів з Китаю до Тайваню

  Перший за майже шістдесят років рейсовий літак прилетів з материкового Китаю до Тайваню. Повітряне сполучення сторони перервали після громадянської війни в середині минулого століття. Тоді на острів втекли прихильники партії Го-мінь-дан, які зазнали поразки від китайських комуністів.
  На облавку першого літака прилетіли двісті п`ятдесят пасажирів, судно відправили з китайського міста Гуанчжоу до тайванської столиці - Тайбея. Планують, що на острів можна буде дістатися з п`яти китайських міст. До тепер на Тайвань з Китаю літали лише через треті країни, а на великі свята організовували рідкі чартери. Потеплінням у відносинах Пекін і Тайбей завдячують новообраному тайванському президенту - Ма Інцзю. З сорок дев`ятого року минулого століття на острові Тайвань - власний уряд, але Пекін вважає острів своєю провінцією, яка має возз`єднатися з Китаєм.

  Ванг Ї, Голова Управління з питань Тайваню Державної Ради Китаю: "Ми доклали багато зусиль, аби цей день настав. Ми всі зробили чимало. Ми впевнені, що це позитивне починання, і тепер багато туристів з нашої Батьківщини зможуть відвідати Тайвань. Це зміцнить зв`язки між нами".
  Попередній матеріал
  У США обвалився ринок уживаних автомобілів
  Наступний матеріал
  У Берлині відкривається філіал Музею воскових фігур мадам Тюссо
  Теги:
  Loading...