У Австрії викрили чоловіка, який 24 роки тримав свою доньку у підвалі

  Шокуюча новина з австрійського містечка Амш-теттен. Двадцять чотири роки батько тримав доньку у підвалі свого будинку. Всі ці роки - Елізабет вважали зниклою безвісти.
  Сорока дворічна жінка зізналася, що вона боялася батька, який постійно з неї знущався і навть ґвалтував. У жінки шестеро дітей віком від 5 до 20 років. Трьох з них батько вивів з підземелля та розповів, ніби-то їх підкинули. Дітей чоловік офіційно всиновив та виховував у себе вдома. Про цей випадок правоохоронці дізналися завдяки доньці Елізабет – дівчина захворіла, і її довелося відвезти до лікарні. Зараз сімдесяти дво річного батька затримали, його доправили на психіатричну експертизу та аналізи ДНК, щоби довести його кревність з дітьми. З Елізабет працюють психологи.

  Франц Позер, представник поліції: "Це - найкричущий випадок у моїй практиці. Ми про все дізналися завдяки тому, що мати відмовилася залишити свою доньку одну у лікарні. Тоді і стало відомо, що батько утримував її у полоні 24ри роки поспіль. Він катував цю жінку, постійно бив та ґвалтував її. Він, вочевидь, і є батьком всіх шести дітей".
  Попередній матеріал
  Масштабна аварія на китайській залізниці - 66 людей загинули
  Наступний матеріал
  Лісові пожежі вирують у Каліфорнії
  Теги:
  Loading...