Global Report on Internal Displacement
Global Report on Internal Displacement iDMC

У 2016 році в світі з'явилося понад 31 млн внутрішніх біженців

Через природні катаклізми свої насиджені місця вимушені були залишити понад 24 млн людей

Згідно з даними доповіді, складеної спільними силами Норвезькою радою у справах біженців і Центром моніторингу внутрішніх переміщень та представленою в Нью-Йорку у понеділок, 22 травня – за підсумками 2016 року понад 31 млн чоловік у світі стали біженцями через війни, насильство та природні катастрофи.

Минулого року кожної секунди одна людина ставала внутрішнім біженцем. Загалом же кількість вимушених внутрішніх мігрантів перевищила 40 млн осіб.

Майже 7 млн осіб залишили свої домівки через конфлікти і насильство. Найсильніше постраждала від цього Африка на південь від Сахари. У Конго через запеклі запеклих зіткнення у провінціях Каса, Північна і Південня Ківу, біженцями стали 920 тис. осіб. Найбільше біженців з'явилось також у Сирії (824 тис. осіб) та Іраку (660 тис. осіб).

Через природні катаклізми свої насиджені місця вимушені були залишити понад 24 млн людей. Серед регіонів, що найбільше постраждали – Південна і Південно-Східна Азія. Якщо Китай, Індія та Філіппіни є "лідерами" за абсолютними значеннями, то у відношенні до загального сила населення найбільше постраждали малі острівні держави.

Як повідомляв 5.UA, Папа Римський порівняв центри для біженців у Європі із концентраційними таборами.

Попередній матеріал
Франція допоможе Україні будувати потяги з системою зміни ширини колій
Наступний матеріал
"Укрзалізниця" заборонила перевезення вантажів і транзит Україною для низки компаній РФ
Loading...