У 20-ти великих містах Португалії відбудуться акції протесту

  Загальнонаціональний страйк у Португалії. У країні не працюють громадські заклади, соціальні служби та транспортна мережа. Школи у Лісабоні заздалегідь попередили учнів про своє закриття. Майже п’ять сотень міжнародних авіарейсів - перенесені.
  Акції протесту відбудуться у 20 великих містах. Найбільший мітинг планують у столиці. Тисячі людей мають пройти маршем до будівлі парламенту. Профспілки невдоволені ощадливими реформами уряду. Рівень безробіття в країні сягнув 12 відсотків. Наступного року влада планує підвищити податки та збільшити робочий день. Натепер державний борг країни становить майже 80 мільярдів євро. Прем’єр-міністр Португалії наголосив, що країна зможе подолати кризу лише важкою працею.   

  Грасіета Круз, представник профспілки: "Ми маємо організувати протест. Якщо уряд продовжить ощадливі реформи - ми продовжимо страйк. Також, ми протестуємо проти угоди з Євросоюзом та МВФ".

  Беландіна Ваз, вчителька: "Я йду на страйк через ощадливі реформи. Вчителям зменшують години та збільшують кількість учнів. Також скасовують деякі предмети".

  Єнріке Таварез, мешканець Лісабону: "Нічого не зміниться. Подивіться на Грецію - там страйки не діють. Гадаю, нам краще більше працювати".

  Попередній матеріал
  Президент Ємену підписав угоду про передачу влади
  Наступний матеріал
  "Шахтар" не пройшов наступних турів Ліги чемпіонів і Ліги Європи
  Теги: