Тиждень моди триває в Лондоні

  Тиждень моди триває в Лондоні. Свої колекції представили марки Барберрі, Крістофер Кейн та Меттью Вільямсон. Цьогоріч до британської столиці пркиута увага всього світу. І не лише через моду. Влітку місто прийматиме Олімпі

  Штучний дощ, павільйон із прозорим дахом у Гайд-Парку та моделі під парасолями - в такій атмосфері провели шоу марки "Барберрі". Показ нової колекції бренду став кульмінацією Лондонського тижня моди. Адже у світі моди "Барберрі" вже давно став синонімом британської елегантності. Дизайнер марки - Крістофер Бейлі - радить жінкам доповнити гардероб пальтами з накладними кишенями та строкатими спідницями. А кольори обирати - гірчичних, сірих та темно-зелених відтінків.

  Крістофер Бейлі, дизайнер: "Я хотів, щоби колекція оспівувала злиття фізичного та цифрового, а також міського та сільського світів. Але я також мав на меті зробити вбрання дуже британським, з притаманним нам гумором - щоби гості показу усміхнулися".

  Натомість інший британець - Меттью Вільямсон - бачить наступну зиму - романтичною. На створення вбрання його надихали яйця Фаберже. У мороз дизайнер радить не відмовлятися від вечірніх суконь. Для вечірок Вільямсон створив невагомі плаття з яскравим орнаментом та блискучі масивні прикраси. А для доброго настрою упродовж зими - дизайнер пропонує носити на роботу блискучі штани та блузи срібних і золотих відтінків.

  Меттью Вільямсон, дизайнер: "Зараз Лондон - центр усіх індУстрій, і мода - не виняток. Цьогоріч погляд світу прикутий до нас. Лондон завжди був моїм улюбленим містом, адже я тут живу, тож я дуже люблю представляти своє вбрання саме тут".

  Модний вундеркінд та улюбленець британських знаменитостей - шотландець Крістофер Кейн - зробив ставку на геометричний крій. Строгі сукні синіх, чорних та бордових відтінків - уже відзначили модні критики. Чи не єдиний із дизайнерів, Крістофер Кейн  запропонував жінкам утеплитися на зиму пуховиками.

  Мирослава Пеца, "5 канал"

  Попередній матеріал
  До п`ятниці триватиме страйк у Франкфуртському аеропорту
  Наступний матеріал
  Унікальні для України білі страуси нанду з’явилися у сімферопольському зоопарку
  Теги: