Унікальні для України білі страуси нанду з’явилися у сімферопольському зоопарку

  Унікальні для України білі страуси нанду з’явилися у сімферопольському зоопарку. Пара рідкісних птахів прибула з Європи. Зараз вони на карантині, проходять акліматизацію. За 2-3 місяці, коли запанує тепла погода - білих красеней зможуть побачити відвідувачі звіринця.

  Пара білих страусів ще не встигла оглянути своє нове житло. У звіринці кажуть, доки не пройдуть акліматизацію до відкритого вольєра птахам зась. Зараз пернатих утримують у спеціально відведеному для них теплому будиночку. Одночасно - вивчають їхні характери та примхи в їжі. Працівники зоопарку кажуть - Нанду невибагливі, однак мають дивний смак.

  Олексій Каменцев, директор Сімферопольського зоопарку: "Очень любит лук. Да, это ее лакомство, деликатес. А так, в принципе, картофель вареный, морковь, капуста, свекла, яблоки и зерновые. Вот ее суточный рацион".

  Майже тиждень птахи провели в дорозі до Криму, проте доглядачі запевняють - це не зашкодило страусам. Вони здорові, вже майже оговталися від перенесеного стресу та незабаром вийдуть до відвідувачів.

  Олександр Шабанов, директор дитячого парку Сімферополя: "Посетители зоопарка новых страусов смогут увидеть уже в середине весны, к концу скорее всего. Когда погода уже стабилизируется и не будут такие холодные дни и ночи".

  Білі страуси нанду стали першим поповненням колекції сімферопольського зоопарку  в цьому році. На зоокуточок чекає велика реставрація - і вже влітку до оновлених вольєрів завезуть нових постояльців. Адміністрація планує придбати зебр та білого верблюда.

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим, Сімферополь, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Тиждень моди триває в Лондоні
  Наступний матеріал
  В’язнів бердянської колонії дійсно били і тримали в нелюдських умовах
  Теги: