Тисячам дітей у М`янмі загрожує смерть від голоду

  Це станеться, якщо терміново не надати допомогу районам, постраждалим від циклону Наргіз. Такі прогнози британських благодійників.
  Найбільше потерпає південь країни. Тут - іще до стихії - через недоїдання страждали близько 30 тисяч малюків віком до п`яти років. Уряд М`янми - військова хунта - відмовляється від гуманітарної допомоги з-за кордону. Тим часом, солдати замість допомагати - чинять мародерства і навіть убивають людей із найбідніших районів. Занепокоєння ситуацією висловлює ООН. Якщо так триватиме і надалі, організація розцінить це як злочин проти людяності. За офіційними даними, у М`янмі загинули близько 78-ми тисяч людей. 56 тисяч - зникли безвісти. ООН вважає, що загиблих і постраждалих - два з половиною мільйони.

  Постраждалий: "Уряд повинен допомагати нам, а владі - байдуже. На півтори тисячі людей вони видають 3-4 мішки рису. Цього замало. Ми варимо рисовий суп і ділимо між собою. А нарікати на владу офіційно ми не маємо права, тобто не насмілюємося, бо тоді буде ще гірше".
  Попередній матеріал
  В Україні вшановують жертв депортації кримсько-татарського народу (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Лицарі й королі відзначили День музеїв ув ужгородському замку (РЕПОРТАЖ, ВІДЕО)
  Теги:
  Loading...