Twitter заблокував понад 200 тисяч аккаунтів за екстремізм

  Порівняно з минулим роком, щоденні блокування акаунтів з цієї причини зросли на 80%

  Адміністрація соціальної мережі Twitter оголосила, що з лютого цьогоріч заблокувала близько 235 тисяч облікових записів за порушення своїх правил, що стосуються пропаганди екстремізму. Про це повідомляє "Укрінформ".

  Зазначається, що порівняно з минулим роком, щоденні блокування акаунтів з цієї причини зросли на 80%. Часто їх заблоковують відразу після скоєння терористичних актів.

  Крім того, за даними компанії, протягом останніх 12 місяців кількість заблокованих за пропаганду екстремізму облікових записів зросла до 360 тисяч.

  Як визнають співробітники компанії, Twitter часто дорікають за те, що екстремістам легко транслювати свою інформацію в його каналах, а також створювати нові облікові записи замість заблокованих.

  Водночас, у Twitter відзначили, що "чарівного алгоритму" для виявлення акаунтів, що пропагують тероризм, немає, але їх вдається зафіксувати за допомогою технологій, які використовуються у боротьбі зі спамом.

  Також у повідомленні йдеться про те, що адміністрація розширила команду, яка працює цілодобово над виявленням підозрілих акаунтів. До того ж організація співпрацює з іншими соціальними платформами для обміну інформацією і досвідом, які допоможуть у виявленні терористичного контенту.

  Нагадаємо, 3 серпня стало відомо про масштабну хакерську атаку на месенджер "Telegram".

  Попередній матеріал
  "Кримське правосуддя": обвинуваченого заступника голови Меджлісу Чийгоза не пустили до судової зали
  Наступний матеріал
  Генерал-майор Біверс: Україна є носієм унікального досвіду боротьби в умовах гібридної війни

  "Українські кібервійська" заблокували 163 сайти терористів

  У Росії суд заборонив сайт "Миротворець"

  Бойовики заблокували українські сайти на окупованих територіях – розвідка

  Хакери зламали популярний сайт знайомств