polradio.pl

Туск назвав події в Україні війною

  Обраний голова Європейської ради Дональд Туск визнав, що в Україні йде війна і закликав усю Європу стати на захист свого союзника.


  Про це він заявив на меморіальному заході з нагоди початку Другої світової війни, пише "Українська правда" з посиланням на Gazeta Wyborcza.

  "Ніколи більше не бути війні" не може більше бути маніфестом слабких і безпорадних. Цей заклик не може більше бути визнанням ілюзії, що світ позбувся того типу спокуси, що навколо нас немає людей і немає країн, які б із сили та війни не хотіли знову зробити спосіб проведення власної політики", - сказав він.

  "Тепер не час на красномовство і оптимізм. Бо це "Ніколи більше не бути війні" перебуває у конфронтації із тим, що відбувається сьогодні на сході України", - заявив Туск.

  Він закликав Європу зрозуміти, що в Україні йде не конфлікт, а війна.

  "Маємо голосно сказати, що ніхто не може блокувати наших ініціатив, які спрямовані на успішну діяльність Північноатлантичного союзу (НАТО). Сьогодні, дивлячись на трагедію українців, дивлячись на війну – бо треба вжити це слово – знаємо, вересень 1939 року не може повторитись", - наголосив голова Євроради.
  Попередній матеріал
  У Польщі згадують роковини Другої Світової: "те, що сталося у 1939, не має повторитися"
  Наступний матеріал
  Сили АТО самотужки відремонтували російську БМД та поставили машину у стрій
  Loading...