Туск: доповідь про причини авіакатастрофи ТУ-154 - неповна

  Росія та Польща обіцяють зробити усе, щоб не допустити погіршення відносин між державами. Про це заявили і прем`єр Дональд Туск, і чільник МЗС Сергій Лавров після гострої критики польською стороною звіту щодо причин авіакатастрофи під Cмоленськом.

  Глава польського уряду назвав звіт Міждержавного авіаційного комітету неповним. Адже МАК не врахував чимало висновків, зроблених поляками. Зокрема про те, що диспетчери надавали пілотам хибні дані про умови посадки. Тепер треба виробляти спільну позицію - заявив Дональд Туск. Із відповідним запитом він звернеться до Росії. Якщо це не дасть результату - апелюватиме до міжнародних організацій. Після реакції Варшави на звіт МАК - не мовчить і Росія. Там кажуть: диспетчери просто не мали права заборонити посадити літак з президентом на борту. Авіакатастрофа під Смоленськом сталася 10 квітня 2010 року. На борту Ту-154 перебували 96 людей - тодішній президент Польші Лех Качинський із дружиною та високопосадовці. Усі загинули.

  Дональд Туск, прем`єр-міністр Польщі: "Доповідь щодо результатів розслідування аварії літака, внаслідок якої загинув президент Польщі - неповна. Варшава розпочинає нові перемови з Москвою з цього приводу. Якщо вони проваляться - ми звернемося до міжнародних фахівців. Звичайно, якщо буду переконаний, що справа із політичним забарвленням".

  Попередній матеріал
  Прокинувся найбільший вулкан Європи
  Наступний матеріал
  Кількість жертв повеней і зсувів грунту в Бразилії сягнула 506 осіб
  Теги: