Турецький прем`єр-міністр заявив, що востаннє просить протестувальників залишити парк Ґезі

  Останнє попередження Ердогана. Турецький прем`єр-міністр заявив, що востаннє просить протестувальників залишити парк Ґезі у Стамбулі. Раніше чільник уряду наказав силовикам звільнити площу Таксим і прилеглий до неї парк упродовж 24 годин.

  Ердоган, зокрема, сказав, що йому уривається терпець. Протестувальники ж збираються продовжувати акцію - доки влада не відмовиться від перепланування парку Ґезі. Напередодні в уряді повідомили, що можуть провести референдум щодо вирішення долі зеленої зони. Тим часом кількість жертв унаслідок сутичок у Туреччині зросла до п`яти. У ніч проти четверга в лікарні помер 26-річний протестувальник, який уже кілька днів перебував у реанімації.

  Хусейн Челік, речник партії справедливості та розвитку: "За результатами зустрічі з протестувальниками ми готові розглянути ідею про проведення референдуму щодо подальщої долі парку Гезі. Нехай мешканці Стамбула самі вирішать, чи хочуть вони, щоби на місці парку почалися будівельні роботи. Поки ми готуємося до волевиявлення - усі протестувальники мусять негайно полишити парк і повернутися до нормального життя".

  Перший, протестувальник: "Якби прем’єр дійсно хотів вирішити ситуацію з парком Гезі мирним шляхом - він би це зробив вже давно. Між тим наші протести тривають вже майже два тижні, а влада досі не висловлювала бажання йти на поступки".

  Другий протестувальник: "Як ми можемо довіряти Ердогану? Він усе одно все зробить по-своєму. А результати референдуму - влада сфальсифікує".

   

  Попередній матеріал
  Кабмін призначив Микиту Константінова виконувачем обов`язків "Енергоатому"
  Наступний матеріал
  У Харкові арештували міліціонерів, які напередодні затримали суддю-дебошира
  Теги: