У Харкові арештували міліціонерів, які напередодні затримали суддю-дебошира

  Двоє харківських правоохоронців потрапили за ґрати - за виконання своїх обов`язків. Працівники державної служби охорони виїхали на виклик до кав`ярні, де дебоширив п`яний відвідувач - побив охоронця закладу, а у міліціонерів намагався вихопити автомат та погрожував усіх перестріляти.

  Хулігана правоохоронці затримали, а вже наступного ранку заарештували їх самих - адже з`ясувалося, що п`яним дебоширом був місцевий суддя. Що саме закидають заарештованим міліціянтам, які просто виконували свою роботу, у Державній Службі Охорони не знають.

  Світлана Павловська, речник ДСО МВС: "Він намагався вихопити вогнепальну зброю в одного з міліціонерів і почав кричати, що я тут всіх застрелю. Було застосовано фізичні заходи, в тому числі і кайданки до цього дебошира. Він почав говорити, що він є суддею одного з судів міста Харкова. Було викликано працівників прокуратури. Було відкрито кримінальне провадження. Але вранці ці двоє міліціонерів охорони за ініціативою прокуратури і за рішенням суду були заарештовані".

  Попередній матеріал
  Турецький прем`єр-міністр заявив, що востаннє просить протестувальників залишити парк Ґезі
  Наступний матеріал
  Податківці закидають компанії WebMoney "організацію злочинної схеми"
  Теги: