Турецькі протестувальники відмовляються розходитись

  Критично поставилися турецькі протестувальники до закликів прем`єра Ердогана. Політик перервав турне північною Африкою і повернувся на батьківщину через протести, що не вщухають у Туреччині вже тиждень.

  Виступаючи перед своїми прибічниками в аеропорту, Ердоган звинуватив демонстрантів у вандалізмі та закликав розійтися по домівках. І вкотре підтвердив: планів реконструкції стамбульської площі Таксим - не змінюватиме. Активісти протестного руху, своєю чергою, обіцяють не припиняти боротьби. Окрім збереження стамбульського парку Гезі, вони вимагають відставки чинного уряду і захисту демократичних цінностей. Ердогана звинувачують у авторитаризмі та поступовій ісламізації країни. За тиждень протестів у Туреччині у сутичках правоохоронців з демонстрантами загинули уже четверо, поранених - понад три тисячі.

  Протестувальниця, Стамбул: "Промова Ердогана ще більше розділила турецьку громаду. Бо його коментарі з приводу того, що відбувається у країні, були грубими і нелогічними, і не мали жодного політичного сенсу".

  Протестувальниця, Стамбул: ""Йдеться вже не про порятунок дерев у парку, а про те, що люди не згодні більше терпіти авторитарну владу".

  Протестувальник, Анкара: "Що б не казав прем`єр, протести не припиняться. Люди невдоволені ситуацією, що склалася, і продовжать боротьбу за краще майбутнє".

  Попередній матеріал
  Грецькі медики протестують проти політики уряду
  Наступний матеріал
  Угорщина готується до протистояння стихії [відео]
  Теги:
  Loading...