Анадолу

Туреччина звела стіну на кордоні з Сирією та Іраком

Загальна протяжність захисної стіни - 330 кілометрів, ще на 191 км створена огорожа з колючого дроту

Туреччина звела модульну бетонну стіну протяжністю у 330 км на кордоні із Сирією та Іраком в рамках заходів з гарантування безпеки. Про це повідомляє "Анадолу".

"У Генштабі Туреччини повідомили, що реалізація робіт з будівництва модульної стіни завершена. Ще на 191 км відрізку південного кордону створена огорожа з колючого дроту", - йдеться в повідомленні.

Як стало відомо, завдяки вжитим заходам за останній рік вдалося запобігти 57 186 спробам незаконного перетину держкордону. Більшість зафіксованих порушень (89,5%) припали на кордон Туреччини з Сирією.

Внаслідок оперативних заходів затримано 424,6 тис. осіб, серед яких громадяни 74 країн світу. Однак, зазначається, що більшість порушників, а це понад 390 тис. осіб, - сирійці.

/
/
/
/

Крім того, стало відомо, що у зв'язку із прийнятими заходами кількість найманців, що намагалися долучитися до ІДІЛ, порівняно з 2015 роком, знизилася у сім разів.

Нагадаємо, у грудні минулого року Росія і Туреччина домовилися про перемир’я в Сирії. За даними ООН, перемир'я дотримується на більшості території Сирії.

Попередній матеріал
На Львівщині пасажирський автобус, що прямував до Польщі, врізався у вантажівку
Наступний матеріал
"Укрзалізниця" запускає новий швидкісний потяг з вагонами-трансформерами

Росія і Туреччина домовилися про перемир’я в Сирії

Туреччина поволі йде до диктатури – експерт

Між Росією і Туреччиною йде непрозора гра щодо Сирії – Богомолов

Під час військової операції "Щит Євфрату" було знищено близько 1600 бойовиків ІДІЛ у Сирії