5 канал

Між Росією і Туреччиною йде непрозора гра щодо Сирії – Богомолов

Наразі ці дві країни стоять на протилежних позиціях, однак не припиняють взаємодію

Туреччина та Росія намагаються узгоджувати позиції щодо Сирії, у цьому питанні вони "використовують один одного". Про це заявив директор Інституту сходознавства ім. Кримського НАНУ Олександр Богомолов в ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі".

"Між Туреччиною та Росією відбувається якась достатньо непрозора взаємодія. Хоча Росія і Туреччина мають абсолютно відмінні інтереси, вони намагаються знаходити якісь спільні знаменники. Можна сказати, що вони використовують одне одного", – зазначив експерт.

"Востаннє це зробив у віртуальному режимі президент Російської Федерації, використовуючи турецький чинник у риторичному форматі, щоб продемонструвати, що він нібито прагне миру. Він проголосив, що Росія і Туреччина про щось позитивне домовляються. Він (Путін) заявляє, нібито через Туреччину опосередковано є певні домовленості із загонами опозиції і, нібито, плануються певні переговори в Астані. Поки це не підтверджено турецькою стороною. Тобто йде така собі гра", – розповів Богомолов.

Він додав: "Є якісь ситуативні домовленості. Взагалі ми знаємо, що стосунки між Росією та Туреччиною потеплішали останнім часом після кризи через збиття російського літака над теренами Туреччини".

"Щодо Туреччини, вона все ж зацікавлена у перемозі опозиції та остаточному поваленні режиму Башара Асада. Росія ж поки що стоїть на протилежних позиціях. Мабуть, вона буде торгуватися за це", – зауважив експерт. 

Нагадаємо, раніше, коментуючи звірства у Сирії, Богомолов заявив, що світ перебуває у кризі, старі правові механізми не працюють.

Дивіться такожРФ не готова допускати кого-небудь в Алеппо - експерт

Попередній матеріал
Волонтер Гайде Різаєва розповіла невідомі подробиці про Надію Савченко
Наступний матеріал
На проведення місцевих виборів у Держбюджет-2017 необхідно закласти щонайменше 360 млн грн – Магера

Експерт про жахи в Алеппо: Світ перебуває у кризі, старі правові механізми не працюють

"Злочини Путіна в Сирії": під посольством РФ у Києві активісти створили моторошну інсталяцію

ЄС та США мають ввести санкції проти Росії за військові злочини у Сирії – активіст

Міноборони Сирії опублікувало зняте з безпілотника відео розруйнованого Алеппо

Росія та Сирія відмовились припинити вогонь у Алеппо

5 канал - трансляція наживо