Джо Байден
Джо Байден 5 канал

"Це зобов'язання – турбуватися про людей": Байден розповів про терміни вакцинації 90% американців

Читайте по-русски
Імунізували вже майже 150 мільйонів американців

90% дорослих американців зможуть отримати вакцину від коронавірусу до 19 квітня. Про це заявив президент Джо Байден. Говорить: країна для цього має достатню кількість доз препаратів.

Масове щеплення у Штатах триває від січня. Імунізували вже майже 150 мільйонів американців. Завдяки цьому кількість інфікованих значно зменшується. Це, зокрема, і тому, що в країні суворо дотримуються всіх карантинних заходів. За останніми даними, у Сполучених Штатах 31 мільйон людей підчепили коронавірус. Понад пів мільйона померли. 

"У нас хороші показники, але поки що зарано радіти і святкувати. Намагаємося зробити все якнайкраще для нашої країни. Це не просто наша робота, це зобов'язання – турбуватися про людей у скрутні часи. Ми не здаємося та йдемо вперед", – сказав Байден.

Нагадаємо, у Всесвітній організації охорони здоров'я радять вакцинуватися від коронавірусу навіть тим, хто вже перехворів у легкій формі. У ВООЗ переконані: імунітет людей, які перехворіли легко чи безсимптомно, слабший, аніж у тих, хто перехворів у тяжкій формі.

Попередній матеріал
Протест зоозахисників під ВРП: чому вимагають звільнити суддю Оксану Голуб
Наступний матеріал
"Снайпери цілили у спини": Хомчак розповів про бій під Шумами, в якому загинуло четверо армійців ЗСУ
Loading...

До травня США матимуть достатньо вакцини для щеплення всіх громадян – Байден

У США вакцинували від коронавірусу новообраного президента Байдена і його дружину

Джо Байден прищепиться від коронавірусу в понеділок