www.aif.ru

Трамп збирається скасувати до 70% указів Обами – довірена особа

  Інавгурація Трампа відбудеться 20 січня

  Обраний президент США Дональд Трамп має намір скасувати 60-70% указів свого попередника Барака Обами, заявив екс-спікер Палати представників Конгресу Ньют Гінгріч, який є довіреною особою Трампа. Про це пише Washington Times, передає nv.ua.

  "Я вважаю, що президент Обама починає усвідомлювати, що його спадщина, подібно до надувної ляльки, з якою просочується повітря, починає поступово меншати. Його укази на 60% або 70% будуть анульовані Трампом", – заявив політик.

  Він висловив сподівання, що новому президенту за допомогою "кмітливих юристів" вдасться добитися скасування або відстрочення набрання чинності навіть тих указів Обами, які в силу об'єктивних обставин не підлягають перегляду або скасуванню.

  Чиатйте також: Трамп хоче зміцнити ядерний потенціал США

  Нагадаємо, 23 грудня Обама підписав закон про оборонну політику країни з витратами в $611 млрд. Документом передбачено виділити кошти для надання Україні допомоги у сфері безпеки, у тому числі летальних оборонних видів озброєнь. Кошторис такої допомоги Україні в бюджетному 2017 році, згідно з підписаним Обамою законом, збільшено до 350 млн дол. порівняно з 300 млн дол., які були закладені в аналогічному документі на 2016 рік.

  Попередній матеріал
  Дивіться наживо на 5.ua брифінг про проміжні результати розслідування кривавого розгону 30 листопада 2013 року
  Наступний матеріал
  З 1 січня українці матимуть півроку на пошук своїх лікарів – Супрун

  У Трампа пояснили заяву про розширення ядерного потенціалу США

  Трамп хоче зміцнити ядерний потенціал США

  Нова адміністрація Трампа виключила Росію зі списку основних загроз для США

  Колегія виборників обрала Трампа президентом США

  Білий дім звинуватив Трампа в заохоченні хакерів з Росії

  5 канал - трансляція наживо