Дональд Трамп
Дональд Трамп Shutterstock

Трамп погрожував владі Джорджії, якщо та не "знайде" для нього голоси – аудіозапис

Читайте по-русски
Глава Білого дому часто змінював манеру спілкування – намагався задобрити, просив і погрожував

Видання Washington Post опублікувало аудіозапис розмови, в якій президент США Дональд Трамп вимагає від держсекретаря штату Джорджія Бреда Раффенспергера перерахувати голоси президентських виборів на свою користь.

"Тож дивись. Все, що я хочу зробити, це таке. Я просто хочу знайти 11 780 голосів, що на один більше, ніж ми маємо. Тому що ми виграли цей штат. Ви знаєте, що вони зробили, і ви це не розкриваєте. Це кримінальний злочин, кримінальний злочин. І ви не можете допустити цього. Це великий ризик для вас і для вашого юриста", – казав Трамп у розмові.

Він повторював, що ніяк не міг програти у Джорджії, що це "неможливо", що він "переміг із перевагою в сотні тисяч голосів".

Як вказує видання, глава Білого дому часто змінював манеру спілкування під час розмови зі своїм однопартійцем-республіканцем – намагався його задобрити, просив щось зробити і погрожував кримінальними наслідками.

У свою чергу Раффенспергер і його радник запевняли Трампа, що той володіє неправдивими даними, переконували в точності підрахунку голосів у штаті та наполягали, що президент покладається на "розвінчані теорії змови".

Ще за 4 години до оприлюднення запису президент США згадав про свою розмову з держсекретарем Джорджії у Twitter.

"Учора я говорив із держсекретарем Бредом Раффенспергером про округ Фултон та фальсифікацію виборів у Джорджії. Він не хотів або не міг відповісти на такі запитання як щодо афери "бюлетенів під столом", знищення бюлетенів, "виборців" не зі штату, "мертвих" виборців тощо. Він узагалі нічого не тямить!" – написав він.

Нагадаємо нещодавно новообраний президент Джо Байден звинуватив Трампа у безвідповідальності й попередив про "руйнівні наслідки".

Попередній матеріал
Образив Лукашенка: у мережі опублікували розмови білоруських силовиків про вбивство Шеремета – відео
Наступний матеріал
Адвокат Антоненка відреагував на оприлюднені плівки стосовно вбивства Шеремета – ексклюзив
Loading...