Традиційний забіг з биками влаштували у колумбійському місті Убате

  Традиційний забіг з биками влаштували у колумбійському місті Убате. Подія стала кульмінацією фестивалю, присвяченого святому покровителю регіону.

  Участь у перегонах взяли сотні людей. Вони бігли вулицею у вісімсот метрів завдовжки, а доганяли їх - понад два десятки биків. Місцеві мешканці пояснюють: такі забіги проводять щороку, щоби нагадати місцевим мешканцям, як їхні пращури переганяли худобу через місто. Вперше забіг з биками провели в Убате ще дванадцять років тому. Організатори запевняють: такі акції - цілком безпечні. За усю історію фестивалю від рогів биків не постраждав жоден з учасників.

  Рікардо Рамірез, директор центру культури та туризму Убате: "Щороку у цей день ми вшановуємо Санто-Кристо, святого покровителя нашого регіону. Традицію забігів з биками започаткували ще 12 років тому. Усе відбувається так само, як під час іспанського фесту Сан Фермін".

  Генрі Маурісіо Чісаба, учасник забігу: "Мене кілька разів зачепили бики. Один переслідував мене так наполегливо, що я навіть штани порвав, тікаючи. Але більше ніяких пошкоджень. За роки таких фестивалів місцеві мешканці навчилися швидко бігати і уникати рогів".

  Попередній матеріал
  Жертв атомних бомбардувань Хіросіми згадують у Японії
  Наступний матеріал
  Троє постраждалих у суботньому зіткненні катера та теплохода в Криму залишаються у лікарнях
  Теги: