Тимошенко взяла участь у конференції "Жінки: стабілізуючи небезпечний світ"

  Напередодні Восьмого березня впливові жінки всього світу зібралися на конференцію "Жінки: стабілізуючи небезпечний світ". Участь у ній бере і прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко.
  Господарка заходу - єврокомісар Беніта Фереро-Вальднер. Її гості - держсекретар США Кондоліза Райс, спікер грузинського парламенту Ніно Бурджанадзе та ще 50 можновладних жінок. Вони обговорюють свою роль в управлінні світом, ситуації у гарячих точках та права представниць прекрасної статі в усьому світі. Окрім участі у конференції, прем`єр-міністр України запланувала низку зустрічей. Пані Тимошенко віч-на-віч поспілкувалася з грузинським спікером Ніно Бурджанадзе. А за годину - матиме розмову з Держсекретарем США Кондолізою Райс.

  Фереро-Вальднер: "Одна з перших жінок - премєр-міністрів у європейській співдружності: якщо ви хочете, щоб щось було сказано - покличте чоловіка. Якщо ви хочете, щоб щось було зроблено - покличте жінку".

  Юлія Тимошенко: "А унікальна сила жінок у політиці потрібна для того, щоб руйнувати погані традиції і догми, які, на жаль, стали нормою нашого життя сьогодні. Виводити свої народи на зовсім інші рівні моралі і духовності. І при цьому унікальна сила жінок потрібна щоб здійснювати цю справу, іти проти течії, протистояти несправедливості, диктатурі, хунті не силою зброї,а виключно силою духа. Такою, яка міняє реальність, навіть коли ми до неї не доторкаємося руками".
  Попередній матеріал
  Китай продемонстрував олімпійське селище (РОЗШИРЕНО)
  Наступний матеріал
  Вибух у центрі Нью-Йорка
  Теги:
  Loading...