express.co.uk

Тіллерсон відповів на запитання журналістів про "розумову придатність" Трампа

У розмові з кореспондентом Тіллерсон сказав, що його "стосунки з Трампом розвиваються"

Державний секретар Рекс Тіллерсон заявив, що ніколи не ставив під сумнів розумову придатність президента Дональда Трампа і має намір залишатися на своїй посаді протягом всього року. 
Таку відповідь Тіллерсон дав в ексклюзивному інтерв'ю CNN на запитання про книгу Майкла Вольфа "Вогонь і лють" про перший рік президентства Трампа, в якій автор ставить питання про темперамент президента. 

"Я ніколи не сумнівався в його розумовій придатності. У мене немає причин ставити під сумнів його розумову придатність", – наголосив Тіллерсон. 

Тіллерсон також спростував звинувачення в книзі Вольфа, що Трампу не вистачає уваги і він не може зосередитися на зустрічах з іноземними лідерами, іноді залишаючи їх на ранній стадії. 
"Я ніколи не бачив, щоб президент залишав зустріч з іноземним лідером", – зауважив Тіллерсон, додавши, що серед всіх чиновників він, ймовірно, провів більше часу з президентом, ніж, можливо, міністр оборони Джеймс Меттіс.

У розмові з кореспондентом Тіллерсон сказав, що його стосунки з Трампом розвиваються і в перебігу свого першого року роботи він навчався орієнтуватися в них. "Мої стосунки з ним ... є країнами, що розвиваються", – сказав Тіллерсон.

Він також додав, що він не зустрічався з Трампом до того, коли його попросили очолити Державний департамент, і їм потрібно було навчитися розуміти один одного: "Мені потрібно було вивчити, що ефективно з цим президентом, він не типовий для президентів минулого. Я думаю, це добре відомо. Це також те, чому його вибрав американський народ". Водночас Тіллерсон заявив, всупереч чуткам, що він не піде зі своєї посади.

Як повідомляв 5.UA, попри погрози адвокатів Трампа, у продаж вийшла книга "Вогонь і лють"

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Відверта і дуже позитивна": Друга заокеанська зустріч Порошенка і Трампа у фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Трагедія на Житомирщині: у пожежі загинули двоє дітей
Наступний матеріал
МОЗ: В Україні зареєстрували спалах гепатиту А, але епідемії немає
Loading...

Попри погрози адвокатів Трампа, у продаж вийшла книга "Вогонь і лють"

В Ірані загинуло не менше 10 людей під час антиурядових протестів

Держдеп США закликає провести на Донбасі обмін заручниками за формулою "всіх на всіх"

Тіллерсон та Лавров обговорили дотримання Мінських угод

Як Трамп разом з дружиною приймали різдвяні побажання американських дітей

ФОТО: У Берліні протестують проти рішення Трампа визнати Єрусалима столицею Ізраїлю