"Ще можуть змінитися": Макрон заявив, що Європа не має ізолюватися від Путіна і Трампа

Президент Франції вважає, що нині Захід як ніколи має сприяти розповсюдженню таких цінностей, як толерантність та відкритість на увесь світ

Президент Франції Еммануель Макрон попереджає Європу не ізолюватися від лідерів Росії та США Володимира Путіна та Дональда Трампа. Про це французький президент заявив в інтерв'ю телеканалу BBC під час свого візиту до Абу-Дабі, передає "5 канал".

На думку Макрона, попри те, що обидва політики загрожують західним цінностям відкритості і толерантності, їх ізоляція від Європи не буде продуктивною. Він переконаний, що відчуття загрози та параноя змушують таких лідерів, як Путін, обирати цей шлях.

Макрон додав: нині Захід як ніколи має сприяти розповсюдженню своїх цінностей на весь світ.

"Якщо ви не поділяєте цінностей толерантності та відкритості, вам буде складно мати вагомий голос у цьому світі проти таких політиків. Звичайно, такі лідери, як Путін та Трамп – це загроза. Але передусім потрібно говорити з ними, вести дискусії, адже вони можуть змінитися. Вони не були такими від самого початку. Їхні ідеї відділення продиктовані параноєю та бажанням захиститися від чогось. Якщо вигнати їх із Європи і сказати їм, що вони нас зраджують, краще не стане. Ви їх втратите", – заявив президент Франції.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Путін, на тебе зачекався Каддафі": у Парижі відбулась антипутінська акція – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Freedom House виявила "фабрики тролів" у 30 країнах світу  
Наступний матеріал
Законних підстав для звільнення Корчак дуже мало – голова Громадської ради при НАЗК
Loading...