Тереза Мей
Тереза Мей novostivmire.com

"Перший кричущий випадок з часів Другої Світової": Мей закинула Путіну анексію Криму

Через дестабілізуючі дії РФ, зокрема і на Донбасі, Британія збільшує фінансову та економічну підтримку Україні

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей звинуватила президента РФ Володимира Путіна у використанні інформації в якості зброї, анексії Криму та розпалюванні війни на Донбасі. Про це вона заявила, виступаючи на щорічному бенкеті лорд-мера Лондона, передає видання DW.

За словами Мей, дії Росії є загрозою світовому порядку. Через ці дестабілізуючі дії РФ, зокрема і на Донбасі, Британія збільшує фінансову і економічну підтримку Україні. 

"Нелегальна анексія Криму Росією стала першим випадком від часу Другої світової війни, коли одна суверенна держава насильницьким способом відняла територію в іншої європейської держави. Після цього Росія розпалила конфлікт у Донбасі. Велика Британія робитиме те, що потрібно, щоб захистити себе і допомогти зробити це нашим партнерам. Ось чому ми, зокрема, збільшуємо нашу військову і економічну підтримку Україні", – наголосила прем'єр Британії.

Також Мей зазначила, що Путін заохочує порушення повітряного простору європейських країн та ймовірне кібершпигунство. Зокрема, прем'єрка Британії вважає, що Путін винен у втручанні у виборчий процес у зарубіжних країнах та хакерських атаках на німецький Бундестаг та міністерство оборони Данії.

Водночас, на думку очільниці уряду Сполученого Королівства, Москва недооцінює стійкість західних демократій, неминущу привабливість вільних та відкритих спільнот і прихильність західних країн до альянсів, які їх пов'язують. Відтак, Мей сподівається, що Росія обере "інший шлях".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Грузія згадує жертв російської агресії 2008 року – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Київ огорнув туман: поради для тих, хто за кермом
Наступний матеріал
"Дещо зміна курсу": Пучдемон заявив, що "завжди виступає за єдність"
Loading...