Терористи намагалися звинуватити Київ у зриві Мінських перемовин - Чалий

  Представники так званих "ЛНР" та "ДНР" намагалися звинуватити Київ у зриві переговорів у Мінську. Про це у своєму Facebook заявив Валерій Чалий, заступник глави Адміністрації Президента.

  За словами Чалого, напередодні у білоруській столиці представників України намагалися залякати, висуваючи ультимативні вимоги. Втім, на чому саме наполягали поплічники терористичних формувань – в адміністрації гаранта не уточнили.
  Напередодні про зрив засідання трьохсторонньої контактної групи заявив й представник української сторони - Леонід Кучма.  За його словами, причиною стала відсутність на переговорах безпосередніх ватажків так званих "ДНР" та "ЛНР" – Захарченка та Плотніцького. За словами Кучми, на зустрічі мали обговорити відведення важкої артилерії в зоні конфлікту з обох боків. І розробити подальший план дій з деескалації конфлікту.

  Також, як підкреслив Леонід Кучма, позиція України залишається незмінною.  Жодних ультиматумів, і виконання домовленостей, яких було досягнуто 5 вересня минулого року. Підписи під якими ватажки терористів тоді поставили.

  Попередній матеріал
  З полону визволили п'ятьох бійців АТО
  Наступний матеріал
  В Москві узгоджений з владою пікет проти російсько-української війни розганяли "Антимайданом"

  Представники "ДНР/ЛНР" зірвали переговори у Мінську - Кучма

  Щойно у Мінську завершилась зустріч контактної групи по Донбасу

  У Мінську розпочалася зустріч контактної групи

  Учасники тристоронньої контактної групи прибули до Мінська