ipress.ua

Представники "ДНР/ЛНР" зірвали переговори у Мінську - Кучма

  Екс-президент України, член тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації в Донбасі Леонід Кучма заявив про зрив запланованого на 31 січня раунду консультацій з представниками терористів "ДНР" і "ЛНР".

  "Сьогоднішні консультації за планом виконання Мінських домовленостей, який містить перелік конкретних заходів, спрямованих на якнайшвидшу деескалацію ситуації, були зірвані у зв'язку з неявкою підписантів мінських документів Олександра Захарченко та Ігоря Плотницького, ультимативними заявами їхніх представників Дениса Пушіліна і Владислава Дейнего, а також їх відмовою обговорювати план заходів щодо негайного припинення вогню і відведення важких озброєнь", - цитує Кучму російська агенція "Інтерфакс".

  За словами екс-президента, позиція Києва полягає в наступному: "Українська сторона не сприймає жодних ультиматумів і попередніх умов. Наша принципова позиція з питання мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей залишається незмінною - повне і неухильне виконання домовленостей, письмово закріплених у Мінську 5 та 19 вересня 2014 року, починаючи з негайного встановлення режиму припинення вогню".

  Кучма також наголосив, що очікує вже в найближчий час офіційної реакції з боку Росії.

   

  Попередній матеріал
  Штаб: За минулу добу бойовики втратили 129 осіб вбитими та 331 - пораненими
  Наступний матеріал
  Президент звільнив голову РДА на Черкащині за корупцію