Теракти завдають шкоди туристичній галузі Ізраїлю

  Ізраїльська авіація цієї ночі завдала ударів по Сектору Гази. Загинули семеро людей, серед них - підліток. Ракетний обстріл з боку Ізраїлю - відповідь на теракт, який стався учора поблизу курортного міста Ейлат.
  Внаслідок кількох нападів на автобуси та автомобілі загинули восьмеро ізраїльтян, близько тридцяти - поранені. Спецслужби вважають, що теракти - справа рук бойовиків з Сектору Гази. Попри напружену ситуацію, туристи не квапляться полишати курорт Ейлат.

  На пляжах курортного містечка лунає музика, відпочивальники купаються. Туристи не квапляться полишати місто попри вчорашні теракти, які сталися поблизу Ейлата. Кажуть - у місті спокійно, хіба що побільшало солдатів на вулицях. 

  Яков Бутнік, турист: "Ми дуже збентежилися, коли дізналися про теракти. Але від того життя в Ейлаті не змінилося. Звичайно, охорону посилили. Повсюди бачимо багато солдатів, але в цілому - тут спокійно".

  Натомість, місцеві мешканці не приховують розчарування. Мовляв, туристичний сезон на межі зриву. Люди не поїдуть до міста, де лунають вибухи.

  Тсуга, власник магазину: "Туристичний сезон зірвано. Зазвичай, до нас приїжджає багато іноземців. Вони люблять проводити тут час, але учорашні теракти злякали багатьох туристів, я певен у цьому".

  Палестинсько-ізраїльський конфлікт ще більше загострився напередодні, коли в районі міста Ейлат бойовики обстріляли кілька рейсових автобусів та автомобілів, а на фугасі підірвалася ізраїльська патрульна машина. Відповідальності за теракти не взяло на себе жодне з угруповань. Утім, в Ізраїлі вважають, що це справа рук бойовиків з півдня Сектора Гази.  Рух ХАМАС, що контролює регіон, категорично відкидає свою причетність до терактів.

  Ганна Ільїних, 5 канал.  

  Попередній матеріал
  Янукович проігнорував Всесвітній форум українців у Києві
  Наступний матеріал
  Новий землетрус в Японії - обійшлось без жертв
  Теги: