Брюссель вибух метро twitter.com/Terror_Monitor

Теракти у Брюсселі: кількість поранених зросла до 316 осіб

  До 316 зросла кількість поранених внаслідок терактів у Брюсселі

  Четверо людей перебувають у комі. Особи двох із них досі не вдалося встановити. Такі дані оприлюднило бельгійське видання "Ле Суар" з посиланням на міністра охорони здоров'я.

  Рівень терористичної загрози у Бельгії знизили з найвищого четвертого до третього рівня. Також міністри юстиції та внутрішніх справ ЄС домовилися якнайшвидше ратифікувати угоду про обмін даними розвідки.

  Це, на їхню думку, один із вагомих шляхів запобігання терактам у майбутньому. За жертвами терактів триває триденна жалоба. Квіти і свічки люди несуть на Біржеву площу бельгійської столиці.

  "Ми живемо не в поліцейській державі. Тому іноді трапляється, що люди роблять страхітливі речі. І нам особливо потрібно триматися і працювати разом", - зазначив міністр внутрішніх справ Нідерландів Рональд Пластерк.

  За офіційними даними, загинули 34 людини. За даними міністра закордонних справ Бельгії загинули і постраждали громадяни 40 країн. У країні оголосили найвищий рівень терористичної загрози. Посилили безпеку і більшість європейських країн. Відповідальність за вибухи на себе взяло терористичне угруповання "Ісламська держава".

  Попередній матеріал
  За добу терористи 52 рази обстрілювали українські позиції – штаб АТО
  Наступний матеріал
  У Туреччині вибухнув замінований автомобіль: є жертви
  Теги:
  Loading...

  У Бельгії два міністри подали у відставку після брюссельських терактів

  Аеропорт у Брюсселі буде закритий ще два дні

  Через теракти у Брюсселі Польща відкликала обіцянку приймати біженців

  Стало відомо громадянство загиблих внаслідок брюссельських терактів