Телевізійні "Оскари" вручили в Лос-Анджелесі

  Телевізійні "Оскари" вручили в Лос-Анджелесі. В Голлівуді відбулася 63-тя церемонія нагородження преміями Еммі. Серед лауреатів цьогоріч - і багаторічні лідери індустрії, й кілька новачків.

  "Безумці" вчетверте поспіль виграли в одній з найпрестижніших номінацій Еммі -"найкращий драматичний телесеріал". Культовій стрічці про американський світ реклами шістдесятих років минулого століття знову не знайшлося рівних. Серед драматичних акторів журі відзначило Кайла Чандлера з "Вогнів нічної п`ятниці" та Джуліану Маргуліс з "Гарної дружини". Найкращим комедійним серіалом вдруге стала картина "Американська сімейка".

  Стівен Левітан, творець серіалу "Американська сімейка": "До мене часто підходять люди й кажуть, що наш серіал не лише змушує людей сміятися, а й робить їх більш толерантними. Думаю, вони абсолютно праві. Ми показуємо світу, що в багатьох речах, які на перший погляд викликають осуд, насправді немає нічого поганого".

  Джим Парсонс отримав відзнаку найкращого комедійного актора за роль доктора Шелдона Купера в серіалі "Теорія Великого Вибуху". Для нього премія Еммі стала першою серйозною теленагородою. Найкращою жіночою роботою в цьому жанрі була визнана гра Меліси Маккарті в серіалі "Майк і Моллі".

  Джим Парсонс, актор: "Багато людей запевняли мене, що я ніколи не отримаю Еммі, але сьогодні це сталося. Дуже вдячний членам журі та всім, хто у мене вірив".

  Меліса Маккарті, акторка: "Дякую батькам, які завжди підтримували мене й казали будь-що займатися улюбленою справою. Те, що я зараз стою на цій сцені просто неймовірно".

  Найкращим мінісеріалом стало "Аббатство Даунтон", а реаліті-шоу - "Дивовижні перегони". Церемонія вручення премій американської телеакадемії проходить у Лос-Анджелесі з 1949-го року. Статуетка "Еммі" має вигляд жінки з крилами, яка тримає в руках атом. Вона символізує єдність науки та мистецтва.

  Олександр Войтко, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Повінь у Таїланді: понад 100 людей загинули
  Наступний матеріал
  Октоберфест триває в Німеччині
  Теги: