Телебачення КНДР погрожує спалити президента Південної Кореї

  У керівництві КНДР погрожуть спопелити президента Південної Кореї, Лі Мен Бака. Така заява пролунала в ефірі державного телебачення Північної Кореї.

  У відео показали кадри солдатів КНДР на навчанні, що тренуються вражати супротивника у вигляді мішка на ім`я Лі. Погрози до знищення чільника Південної Кореї з`явилися після того, як Сеул розкритикував запуск Пхеньяном ракети. Нагадаємо, 13 квітня Північна Корея намагалася здійснити запуск ракети дальньої дії, однак спроба провалилася. Одразу після злету ракета розламалася на частини і впала у Жовте море.

  Ведуча північно-корейського телебачення: "Коли наші революційні сили здійснять спецоперацію, усі щурячі партії та провокатори згорять за 3-4 хвилини, ба навіть швидше, адже ми володіємо унікальними методами боротьби. Наші революційні збройні сили не обмежуються порожніми словами".

  Кім Гюн Сук, речник міністерства уніфікації Кореї: "Уряд глибоко стурбований погрозами Північної Кореї та обвинуваченнями на адресу Півдня. Зростання напруги псує відносини між двома Кореями".

  Попередній матеріал
  Брейвік жалкує про вбивство випадкових перехожих в Осло
  Наступний матеріал
  Правозахисники звернули увагу ООН на порушення прав людини в Україні
  Теги: