Правозахисники звернули увагу ООН на порушення прав людини в Україні

  "Права людини в Україні - не на часі, і не стоять на порядку денному". Такий висновок прозвучав у доповіді щодо дотримання прав людини в Україні, яку підготувало об`єднання 40-ка громадських правозахисних організацій.
  Це альтернативна доповідь - на противагу оприлюдненому минулого тижня звіту Мністерства юстиції на згадану тематику. У документі наголошують на недоліках судової реформи, яка, на думку авторів, зробила суддів ще більш залежними. Звертають увагу і на вибіркове судове переслідування політичних опонентів влади, інші порушення прав людини. Доповідь буде відправлено до Організації об`єднаних націй. Тиск з боку ООН, на думку правозахисників, має змусити керівництво держави виправити вказані недоліки. Про дотримання прав людини Україна звітує перед світовим співтовариством щочотири роки.

  Аркадій Бущенко, виконавчий директор Української Гельсинської спілки з прав людини: "Внаслідок огляду будуть вироблені рекомендації з боку Ради з прав людини. Хоча, дійсно, це "м`яке право" - ніхто сюди не пошле там війська для того, щоб наводити порядок в Україні, я так сподіваюсь. Але Україна - ну, як це показує довсвід минулого огляду - все ж таки враховує те, що каже Рада з прав людини".
  Попередній матеріал
  Телебачення КНДР погрожує спалити президента Південної Кореї
  Наступний матеріал
  На Алясці знайшли м`яч, віднесений в океан під час цунамі у Японії
  Теги: